Rodinný dům
sleva

Rodinný dům v Plzni-Újezdě

 
cena: 5 490 000,00 Kč
Rodinný dům - sleva
místo: Zábělská ul. Plzeň-Újezd
kontakt: 603/467933
foto
všechny obrázky:
fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Nabízíme na prodej zrekonstruovaný dům, který se nachází v žádané lokalitě v Plzni na Doubravce v Zábělské ulici, spadající katastrálně do části Újezd, Plzeň 4. Částečně podsklepený dům se dvěma nadzemními podlažími prošel kompletní rekonstrukcí v r. 2005, bylo zvednuto podkrovní patro s novou střechou vč.krovu. Dům je kompletně zateplen, veškeré vnitřní rozvody a instalace jsou nové, jsou zde nová okna - speciálně zesílená kvůli hluku a bezpečnosti, nové dveře a podlahové krytiny vč. značkové dlažby.
Dům je dispozičně řešen jako 4+1, s podlahovou plochou 130 m2. Přízemí je členěno na vstupní halu, obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem a jídelnou a dále jedním pokojem. V obývacím pokoji se nachází kachlová kamna, která mají vlastní přívod vzduchu a vlastní komín a jsou schopny vytopit celé přízemí, při mírné zimě i podkroví. Z haly je vstup do komory, kde je umístěn kombinovaný plynový kotel a slouží i pro ohřev vody. Je zde připraven prostor pro druhou přízemní koupelnu, zavedena voda a odpad na WC. Z haly je vstup schodištěm don patra, kde se nachází 2 pokoje, vkusná prostorná koupelna (navržena designovým studiem) se sprchovým koutem, vanou a WC. Dále je zde technická místnost, kde jsou zavedeny odpady a voda pro pračku a pojistky dimenzovány i pro sušičku.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě (elektro, plyn, kanalizace, vodovod). Součástí domu je nově přistavěna místnost přístupná z venku, sloužící jako sklad, se zásuvkou 380 V a se střechou z průhledného plastu.
Rodinný dům je vhodný pro větší rodinu rodinu i pro dvě generace rodin. Rovněž je vhodný ke komerčním účelům. V této lokalitě je veškerá obč.vybavenost a velmi dobrá dostupnost MHD.
adresa této položky: http://www.realitygarant.cz/173

seznam nabídek
INDIVIDUÁLNÍ PÉČE O KLIENTY A ZÁRUKA FINANČNÍ TRANSAKCE JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ
přihlásit se | poslední aktualizace: 9.02.2018 | návštěv: 5813 | Reality GARANT | vytvořil Thritton v roce 2008 | grafický design od Z